Для першокурсників в Київському національному університеті будівництва і архітектури розпочався навчальний рік. З початком першого навчального року нових студентів КНУБА привітали ректор Петро Куліков і Міністр освіти і науки України Сергій  Шкарлет.

На урочистий захід, привітати студентів, завітало багато почесних гостей – Заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров,  Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, Голова Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти Андрій  Бутенко, Заступник Міністра освіти і науки України Світлана Даниленко, Народний депутат України Владлен Неклюдов, Президент Будівельної Палати України Герой України Петро Шилюк, Перший віце-президент Будівельної Палати України Станіслав Сташевський, Віце-президент Будівельної Палати України Анатолій Дронь, заступник голови Солом’янської районної державної адміністрації у місті Києві.

Після офіційної частини студенти першого курсу ближче познайомилися із факультетами – деканом, його заступниками, методистами, кураторами або наставниками, викладачами, відомими випускниками. Отримали пояснення щодо особливостей навчального процесу у воєнний час, особливостей організації онлайн-складової навчального процесу. Познайомилися з основними локаціями факультетів та університету.

Хочеться, щоб у вашому житті дзвінки були лише з гарними новинами або кликали до аудиторій рідного Університету. Дякуємо нашим захисникам, що ми маємо таку можливість! Усе буде Україна!