Тисни -> https://vm.tiktok.com/ZMN7LWWb8/

Податковий займає особливе місце у серці своїх випускників.  Життя розкидало їх по різних містах, країнах і навіть куточках світу, та вони не забувають один про одного і про рідну Альма-матер.

Відео-твір «Від технікуму до університету» випускника Університету Романа Новікова це доводить. У ролику він розповідає про довгий, непростий шлях становлення й розвитку університету.

«Йшов 21 рік ХХ століття, на вулиці були більшовики, а в Києві на Тимофіївській 12, Торф’яний технікум створили в ті роки. У 32-му перевели під Київ, поряд, не в дальню далечінь, на північ від столиці у мальовниче селище Ірпінь» - знайомить з історією вишу випускник.

У майже 5-ти хвилинному ролику випускних зачіпає важливі етапи розвитку рідної Альма-матер та болючі проблеми сьогодення.

Відео супроводжується кадрами, де показано руйнування інфраструктури Податкового університету, завдане російськими агресорами.

Історія закладу вищої освіти не залишає байдужим. Принаймні ви маєте почути його розповідь! І щоб краще зрозуміти - обов’язково перегляньте відео!

Знов 41-й? - НІ! - 2022-й, - 2000-ні уже роки. І знову прийшла біда, знову війна

Не всі знають, що Податковий пройшов відбудову після Другої світової війни. Та ранок  24 лютого 2022-го знову нагадав про події, які вже довелося пережити.

Під час російської окупації Ірпеня, яка тривала біля місяця, Державний податковий університет зазнав чисельних пошкоджень -  зруйновано 50% інфраструктури: знищені дахи, розстріляні вікна, вигоріли стіни.

Пройшовши так багато, ми не маємо права здаватися!

Ми не здалися колись і зараз - не здамося! Кожен новий день, - це причина боротися, йти до миру та Перемоги! Щоденно працювати, відбудовувати та відновлювати!  Тільки вперед! Жодного кроку вже назад!