25 серпня 2022 року «Європейський університет», Київ, Україна та «TRADE HOUSE UKRAINA», Рига, Латвійська Республіка підписали меморандум про співпрацю та відкрили «Інформаційно-консультативний центр Європейського університету» в м. Рига, Латвійська Республіка.

«Розвиток міжнародної співпраці в галузі освіти є пріоритетним для нашого університету. Ми впевнені що найкращі мости миру та взаєморозуміння між народами будуються через освіту та науку», - зазначила Олена Тимошенко, ректор Європейського університету.

Олександр Петров, голова правління «TRADE HOUSE UKRAINA», Рига, Латвійська Республіка підкреслив, «такий проєкт надасть можливість кожному українцю, що перебуває в Латвії, отримати якісну українську вищу освіту та практичний досвід в країні члені Європейського союзу».

Підписаний меморандум спрямований на розвиток міжнародної співпраці в галузі освіти, має на меті розширення міжнародного взаєморозуміння, а також дієву освітню, інформаційну та практичну допомогу громадянам України, які перебувають в Латвійській Республіці.

На фото: перемовини між представниками Європейського університету та TRADE HOUSE UKRAINA. Вікторія Дубова - представник TRADE HOUSE UKRAINA, Європейський університет представляють проректор Сергій Ягодзінський та директор Міжнародного освітньо-підготовчого центру ЄУ Юрій  Маленовський.

Детальніше читайте на https://e-u.edu.ua/ua/prijmalna-komisija/konsultatsijnij-tsentr-jeu-v-latviji/