Кафедра штучного інтелекту навчає основам роботи з нейронними мережами і вирішувати завдання, що пов'язані зі штучним інтелектом. Кафедра «Штучного інтелекту» готує бакалаврів за однією з найпопулярніших сьогодні і затребуваних спеціальностей.

 

Що таке штучний інтелект (ШІ)?

Штучний інтелект (ШІ) - це один з найсучасніших і перспективних напрямків в області комп'ютерних наук, який займається пошуком рішень для задач, які до цього вважалися нерозв'язними.

Це стало можливим завдяки здатності систем штучного інтелекту, обробляючи величезні обсяги інформації, самонавчатися. Але найголовніше, що ці системи можуть застосовуватися будь-де, починаючи від створення людиноподібних роботів, здатних самостійно приймати рішення, до систем, здатних писати музику і картини.

 

Ось як відповідають на це питання шановні вчені і видання

ШІ - (англ. Artificial intelligence, AI) - властивість інтелектуальних систем виконувати творчі функції, які традиційно вважаються прерогативою людини

(Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії)

 

 


ШІ розробляє машини, яким притаманне розумна поведінка.

(J. Mc Carthy - американський інформатик, автор терміну «штучний інтелект», винахідник мови Лісп)

 


ШІ - здатність цифрових комп'ютерів вирішувати задачі, які зазвичай асоціюються з високо інтелектуальними можливостями людини.

(Енциклопедія Britannica)

 


ШІ - розробляє інтелектуальні комп'ютерні системи, що володіють можливостями, які ми традиційно пов'язуємо з людським розумом: розуміння мови, навчання, здатність міркувати, вирішувати проблеми і т. Д.

(Едвард Альберт Файгенбаум -видатний американський інформатик і вчений в галузі штучного інтелекту)

 

 


ШІ-наука про те, як навчити комп'ютери робити щось, у чому на даний момент людина успішніше.

(Елайн Річ- професор Техаського університету, автор безлічі книг і публікацій з питань штучного інтелекту).

 

 

Навчаємо роботі з нейронними мережами

За принципом «від простого до складного» з нами ви навчитеся вирішувати задачі будь-якої складності, що пов'язані із застосуванням штучного інтелекту     

Практика, практика ... і ще раз практика! Більш, ніж 60% занять - це практичні заняття. 

 

Принципи нашого інноваційного навчання 

  • Навчання за спеціалізацією починається вже з першого курсу, а не з третього, як в інших навчальних закладах...     
  • У кожного в рамках навчального процесу є можливість абсолютно безкоштовно отримати сертифікати, що видаються компаніями-партнерами кафедри
  • В університеті впроваджено посилене вивчення англійської мови протягом усіх років навчання.      

З нами ви навчитеся вирішувати основні завдання, пов'язані з використанням штучного інтелекту. 99% відсотків практичних бізнес або дослідницьких завдань потрапляють в одну з п'яти категорій, а саме:

Розпізнавання образів, обробка зображень. Ви дізнаєтеся, як розпізнаються образи, емоції і особи; як створюються автопілот автомобілів (Google і інші); як проводиться детекція рухомих об'єктів, розпізнавання рукописного тексту, визначення віку по фото, і визначення рис характеру людини по фото.     

Обробка текстів, робота з мовними завданнями. Визначення категорій статей, затребуваність товару або послуги за стрічками соціальних мереж, визначення типажу людини по тексту, переклад з однієї мови на іншу, визначення художнього рівня тексту.

Розпізнавання мови, обробка аудіо сигналів. Розпізнавання тексту по мові ( "ок, Google"), розпізнавання емоцій по голосу, виявлення конфліктних розмов в дзвінках колл-центру, розпізнавання диктора-людину по голосу, верифікація входу в телефон по голосу для виключення шахрайства, розпізнавання стилю пісні і підбір схожих по стилю композицій на основі наявного плейлиста     

Прогнозування часових процесів. Боти, які торгують на Forex; провісники погоди; оцінка результатів хімічних реакцій; оцінка ризиків по кредитах; оцінка термінів виконання типового проекту; оцінка нерухомості по заданих параметрах.

Машинна творчість. Генерація голосу, створення фото «за умовами» (як, наприклад, хтось буде виглядати через 50 років), генерація рукописних цифр або рукописного тексту певним почерком, написання віршів і пісень, створення текстового опису до картинки, написання музики.

Деталі за посиланням